Řasové sérum Ultra Lashes

Řasové sérum Ultra Lashes

  • ŘASOVÉ SÉRUM OBJEMOVÝ BOOSTER:  Bez umělého prodlužování nebo falešných řas! Vlastní řasy budou konečně dlouhé a krásné s řasovým sérem Ultra Lashes od Vitavelle Beauty Cosmetics.
  • KVALITA ŘASOVÉHO SÉRA: Řasové sérum na růst řas ULTRA LASHES s účinnou látkou na růst řas Isopropyl Cloprostenate pro zahuštění a růst řas!
  • PĚSTĚNÉ DLOUHÉ A HUSTÉ ŘASY – ✓ dlouhé a husté řasy i obočí ✓ pevné a pěstěné řasy ✓ vysoce účinný komplex látek ✓ první výsledky již po 4 – 6 týdnech ✓ vysoká spokojenost zákazníků
  • APLIKACE: Řasové sérum Ultra Lashes nanášejte na suchou pleť večer po odlíčení – obdobně jako oční linky – na řasový oblouk a je-li to zapotřebí, tak i na obočí
  • ÚSPĚŠNOST RŮSTU ŘAS: sérum Ultra Lashes způsobí, že Vaše řasy i obočí porostou a zhoustnou – zlepšení délky a objemu Vašich řas a obočí bude patrné již po 4 – 6 týdnech.

Dlouhé přírodní řasy –  řasové sérum Ultra Lashes pro vlastní, trvale dlouhé a krásné řasy přirozenou cestou. Řasové sérum je vysoce účinným řasovým sérem. Řasy budou během několika málo týdnů výrazně zahuštěny. Inovativní a vysoce účinná receptura řasového séra byla klinicky vyvinuta v Německu, kde probíhá i jeho výroba. Výsledky jsou patrné již po 4 týdnech. Řasy jsou delší, hustší a silnější.

Obsah / Ingredience:

Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethylcellulose, Sodium Benzoate, Glucosamine HCL, Panthenol, Sodium Lactate, Serine, Urea, Sorbitol, Glucose, Lactose, Biotin, Benzyl Alchol, Sodium Chloride, p-Anisic Acid, Allantoin, Isopropyl Cloprostenate, Lactic Acid, Sodium Hydroxide

Účinnost

Ultra Lashes  od Vitavelle Beauty Cosmetics je vysoce účinným růstovým sérem na řasy. Účinná růstová látka Isopropyl Cloprostenate pochází původně z výzkumu zeleného zákalu a byla speciálně adaptována z očního lékařství pro kosmetické využití  v podobě řasového séra Ultra Lashes. Řasové sérum Ultra Lashes stimuluje řasové kořínky a způsobuje jak prodloužení, tak zhuštění řas. Při pravidelné a správné aplikaci získáte již po 4 – 6 týdnech nejen výrazně delší, ale i mnohem silnější a hustší řasy.

Závěr:

✓ jedinečná, vysoce účinná a pečující kombinace účinných látek
✓ viditelné úspěchy již po 4 týdnech aplikace
✓ 4 ml vystačí zhruba na 4-6 měsíců aplikace
✓ dermatologicky testováno
✓ téměř bez vedlejších účinků
✓ žádné zabarvení v místě nanášení
✓ ultimativní efekt dlouhých řas!