Řasové sérum Supreme Eye Lash & sérum na obočí

Eye Lash sérum pro řasy & obočí

Jedinečná kombinace účinných látek na růst řas X-Lash a prostaglandinu v séru na řasy & obočí Supreme Eye Lash se stará o husté, lesklé, dlouhé a pěstěné řasy   

Mnoho řasových sér má jen nízký obsah účinných látek. V případě Eye Lash séra na řasy & obočí od Develle Premium Cosmetics je tomu jinak. Develle Premium Cosmetics pracuje u tohoto řasového séra s kombinací z účinných látek zajišťujících růst řas X-Lash a prostaglandin. Tato jediničná kombinace způsobuje, že řasy budou dorůstat husté a silné. Sérum na řasy & obočí Supreme Eye Lash je nutné nanášet na řasové kořínky přímo, jen tak je možné docílit vynikajícího výsledku. První výsledky by mohly být vidět již po dvou týdnech, pokud sérum Supreme Eye Lash budete aplikovat pravidelně. Pomocí látek na růst řas X-Lash a prostaglandin budou řasy výrazně delší a získají nádherný lesk. Kromě toho jsou zde obsaženy účinné látky zajišťující neuvěřitelnou hebkost a pěstěný vzhled řas.

Sérum na řasy & obočí Supreme Eye Lvon Develle Premium Cosmetics  pořídíte za výhodnou cenu díky nabídkám a cenovým srovnáním

Lahvička řasového séra Eye Lash na řasy & obočí obsahuje 7ml, které postačí přibližně na půl roku. Prostřednictvím aplikátoru lze řasové sérum aplikovat úsporně a cíleně na řasové kořínky. V řadě intenetových obchodů se sérum Supreme Eye Lash na řasy & obočí nabízí za nejrůznější ceny, od 69,95 eur do 139,00 eur. Značně široké cenové rozpětí si lze vysvětlit jednoduše tím, že Develle Cosmetics některé nabídky podporuje. Nejlepší možností, jak získat s Supreme Eye Lash na řasy & obočí od Develle Premium Cosmetics za dobrou cenu, je vhodné cenové srovnání a slevové nabídky.

Laboratoře, lékaři a dermatologové potvrzují, že sérum na řasy & obočí od Develle Premium Cosmetics nevykazuje žádné vedlejší účinky. 

Develle Premium Cosmetics je mladou kosmetickou firmou, která již dnes patří ke špičkovým výrobcům řasových sér v Německu. Německý podnik se svou filosofií doslova upsal dobré relaci mezi cenou a kvalitou a unikátnosti svých produktů. Z tohoto důvodu se všechna řasová séra na prodloužení řas důkladně testují. Kromě toho se specializovaní lékaři a dermatologové starají o důkladné prohlídky. Díky tomu lze prohlásit, že sérum Supreme Eye Lash od Develle Premium Cosmetics nevykazuje žádné vedlejší účinky. Alergici by si při  aplikaci měli nejprve udělat test na vnitřní části horní paže, aby se případná zarudnutí či svědění neobjevila v oblasti očí.