Sérum na řasy & obočí Sensitive Eye Lash bez prostaglandinu

Řasové sérum Sensitive Eye Lash na řasy & obočí bez prostaglandinu

Vědomé upuštění od používání prostaglandinu pro nádherné řasy přírodní cestou

Kosmetická společnost Develle Premium Cosmetics vyrábí několik řasových sér, ale v případě právě séra Sensitive Eye Lash na řasy & obočí je jeden velký plusový bod navíc. Řasové sérum Sensitive Eye Lash totiž neobsahuje prostaglandin. Oproti ostatním sérům na prodloužení řas se u tohoto produktu spolehl na speciální růstovou složku X-Lashes. Díky této účinné růstové látce je možné dosáhnout lepšího růstu řas.  Sérum Eye Lash na řasy & obočí od Develle Premium Cosmetics se nanáší přímo na kořínky řas a již po osmi až deseti týdnech jsou patrné první výsledky. Kromě účinného růstového komplexu X-Lash pro rychleji rostoucí řasy obsahuje sérum na růst řas i substance, které řasy pěstí a vyživují. Pomocí těchto pečujících substancí jsou řasy nejen dlouhé a husté, ale navíc vypadají výrazně lépe.

Na základě cenových srovnání vyplyne nejlevnější nabídka séra  od Develle Premium Cosmetics

Na internetových obchodech a u cizích poskytovatelů se sérum Sensitive Eye Lash na řasy & obočí nabízí za nejrůznější ceny. Sérum na prodloužení řas lze získat od 59,95 eur počínaje do 129,00 eur konče. Provést si srovnání cen za sérum Sensitive Eye Lash rozhodně doporučujeme. Navíc se vyplatí i druhý pohled, neboť výrobce kosmetiky Develle Premium Cosmetics toto sérum čas od času nabízí ve speciálních nabídkách. Sérum Sensitive Eye Lash je k dostání v ampuli o objemu 7m. Sada obsahuje malý kartáček pro perfektní nanášení řasového séra.  

Žádné známé vedlejší účinky díky obsahu přírodních složek

Celosvětově známá kosmetická společnost Develle Premium Cosmetics iniciuje řadu testovacích postupů prováděných nejen lékaři. Testovací procesy mají na starosti rovněž celé laboratoře a dermatologové kvůli zjištění míry snášenlivosti a rizika vedlejších účinků. Sérum Sensitive Eye Lash na řasy & obočí nemá žádné vedlejší účinky, které by stály za zmínku, neboť se v jeho případě jedná výhradně o čisté přírodní látky.  Ve vzácných případech mohou nastat lehká zarudnutí nebo svědění. Po několika dnech však tyto nepříjemné projevy samy ustupují. Závažnější vedlejší účinky nejsou v případě Sensitive Eye Lash známy.