SA3 Magic Lashes

Řasové sérum SA3 Magic Lashes

Cíleným posilováním kořínků stimuluje řasové sérum SA3 Magic Lashes růst řas. Kromě toho představuje řasové sérum optimální řešení, pokud u řas dochází k lámání a vypadávají. V podstatě jde o to, že v důsledku každodenního líčení bývají oční partie i celý obličej vystaveny nepředstavitelnému mučení. Právě oční partie okolo řas bývají silně poškozovány. Denní líčení, odličování a čištění klade na okolí očí značné nároky. Z tohoto důvodu je nutné postarat se o dobrou vyváženost a kompenzaci, kterou nabízí řasové sérum S3 Magic Lashes. S pomocí séra dochází ke stimulaci přirozených řas, díky čemuž mohou být vlastní řasy krásnější a delší.

Právě tehdy, stane-li se líčení každodenní součástí života, nebo pokud pravidelně používáte umělé řasy, by se mělo používat i řasové sérum SA3 Magic Lashes. Nanášení a snímání umělých řas zajišťuje extrémní zátěž a může vést k zvýšenému lámání řas. Pomocí obsažených látek řasového séra SA3 Magic Lashes budou řasy silnější a budou vypadat objemněji.

Obsah a složení řasového séra SA3 Magic Lashes

Sen o dlouhých a hustých řasách se díky řasovému séru  SA3 Magic Lashes  může stát skutečností. Přírodní složky, které sérum zahrnuje,  byly důkladně testovány průmyslovými zkušebnami pro pleťovou kosmetiku a řada renomovaných očních lékařů je dokonce shledala velmi kvalitními. Kromě toho byla prokázána velmi dobrá snášenlivost vůči pleti. Komplex účinných látek MDN má hlavní podíl v řasovém séru, nicméně k dosažení požadovaného výsledku  napomáhají i další látky. Největší podíl si přitom připisuje panthenol, kyselina hyaluronová, Prodew300, biotin a hydrolizované glykosaminoglykany. Každá ingredience disponuje schopnostmi, které prospívají řasám i jejich kořínkům. Panthenol bývá označován jako vitamín B5 a zodpovídá za lesk a přísun vlhkosti. Hebké a zdravé řasy se s kyselinou hyaluronovou mohou stát skutečností. Ukládání a vázání vlhkosti zaručuje Prodew300. Proti vypadávání řas a pro posílení přirozených řas je tu vitamin B7 zvaný také biotin. Hydrolizované glykosaminoglykany jsou zodpovědné za elasticitu, pevnost a hydrataci vlastních řas. Veškeré obsažené látky vytváření dohromady unikátní komplex účinných látek řasového séra a zajišťují perfektní výsledek.


Řasové sérum SA3 Magic Lashes – cena

Řasové sérum SA3 Magic Lashes stojí v obchodě 35 až 45 eur. Řasové sérum má objem asi 4 ml. Zde je však třeba si uvědomit, že 4 ml vystačí na více než osm měsíců používání. Při měsíčním přepočtu se tak dostaneme na cenu za jeden měsíc, která nečiní ani 5 eur. Kvalitní řasenka je podstatně dražší a nemá dlouhodobý efekt, který nabízí řasové sérum.

Řasové sérum SA3 Magic Lashes – vedlejší účinky

Bisher sind nur wenige Nebenwirkungen von diesem Wimpernwachstumsserum bekannt, die sich lediglich auf ein paar Hautirritationen beziehen. Gerade bei sehr empfindlichen Personen wurden leichte Rötungen festgestellt, die nach mehrmaliger Anwendung verschwunden waren.

Řasové sérum SA3 Magic Lashes – aplikace

Řasové sérum SA3 Magic Lashes je nutné nanášet denně, vždy po odlíčení a očištění pleti.  Pro tyto účely se řasové sérum dodává s malým aplikátorem, s jehož pomocí se sérum nanáší na víčko. Jistá zkušenost s aplikací oční linky pomůže. Po prvních dvou týdnech a za předpokladu každodenní aplikace bývají první výsledky patrné po prvních dvou týdnech.  Řasy jsou měkké na omak a vypadají zdravěji. Po šesti až osmi týdnech lze pozorovat výraznější změny, neboť řasy začnou být nejen husté, ale i delší a mnohem zdravější. Výsledný efekt podtrhne nádherně intenzivní barva.  Aby se však dostavil trvalý efekt, mělo by se řasové sérum používat i nadále s frekvencí aplikace dvakrát až třikrát týdně.