Řasové sérum Royal Eye Lash

Řasové sérum Royal Eye Lash

Řasové sérum Royal Eye Lash je skutečně vysoce účinné. Kosmetická látka pro růst řas (Isopropyl cloprostenate) obsažena v tomto séru pochází původně z výzkumu glaukomu (zeleného zákalu) a byla optimalizována a dále vyvinuta pro kosmetické využití. Řasy jsou během několika týdnů výrazně hustší, delší a silnější. Řasový booster Royal Lash je díky obsaženému gelu z Aloe vera výjimečně dobře snášen.

Všeobecné podmínky
Řasové sérum Develle Royal Eye Lash je tajnou zbraní, zázračným elixírem s Aloe vera pro vlastní, trvale dlouhé, plné a krásné řasy přirozenou cestou.

Obsah / Ingredience:

Aqua, Aloe Barbadensis Gel, Propylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Phenethyl Alcohol, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Alcohol denat., Phenylisohexanol, Lactic Acid, Isopropyl Cloprostenate

Účinek:

Sérum na řasy & sérum na obočí v extratřídě – řasové sérum s Aloe vera a unikátní způsob působení!

Řasové sérum od Develle Premium Cosmetics představuje vysoce účinné řasové sérum na růst s pečujícím účinkem Aloe vera.  Účinná látka na růst řas Isopropyl cloprostenate pochází původně z výzkumu glaukomu (zeleného zákalu) a byla speciálně adaptována pro kosmetické účely v podobě řasového séra z oční medicíny. Řasové sérum stimuluje řasové kořínky a na jedné straně způsobuje prodloužení, na straně druhé zahuštění řas. Při pravedelné, korektní aplikaci dosáhnete již po 4 až 6 týdnech nejen výrazně delších, ale i mnohem silnějších a hustších řas.

✓ jedinečná a pečující kombinace účinných látek s ALOE VERA
✓ viditelné výsledky již po 4 týdnech aplikace
✓ 4 ml vystačí zhruba na 4-5 měsíců aplikace
✓ dermatologicky testováno
✓ bez vedlejších účinků
✓ nedochází k zabarvení v místě nanášení
✓ ultimativní efekt dlouhých řas!

http://booster-na-rasy.cz