Royal Eye Lash Wimpernserum

Řasové sérum Royal Eye Lash

Řasové sérum Royal Eye Lash

Řasové sérum Royal Eye Lash je skutečně vysoce účinné. Kosmetická látka pro růst řas (Isopropyl cloprostenate) obsažena v tomto séru pochází původně z výzkumu glaukomu (zeleného zákalu) a byla optimalizována a dále vyvinuta pro kosmetické využití. Řasy jsou během několika týdnů výrazně hustší, delší a silnější. Řasový booster Royal Lash je díky obsaženému gelu z Aloe vera výjimečně dobře snášen.

Všeobecné podmínky
Řasové sérum Develle Royal Eye Lash je tajnou zbraní, zázračným elixírem s Aloe vera pro vlastní, trvale dlouhé, plné a krásné řasy přirozenou cestou.

Obsah / Ingredience:

Aqua, Aloe Barbadensis Gel, Propylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Phenethyl Alcohol, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Alcohol denat., Phenylisohexanol, Lactic Acid, Isopropyl Cloprostenate

Účinek:

Sérum na řasy & sérum na obočí v extratřídě – řasové sérum s Aloe vera a unikátní způsob působení!

Řasové sérum od Develle Premium Cosmetics představuje vysoce účinné řasové sérum na růst s pečujícím účinkem Aloe vera.  Účinná látka na růst řas Isopropyl cloprostenate pochází původně z výzkumu glaukomu (zeleného zákalu) a byla speciálně adaptována pro kosmetické účely v podobě řasového séra z oční medicíny. Řasové sérum stimuluje řasové kořínky a na jedné straně způsobuje prodloužení, na straně druhé zahuštění řas. Při pravedelné, korektní aplikaci dosáhnete již po 4 až 6 týdnech nejen výrazně delších, ale i mnohem silnějších a hustších řas.

✓ jedinečná a pečující kombinace účinných látek s ALOE VERA
✓ viditelné výsledky již po 4 týdnech aplikace
✓ 4 ml vystačí zhruba na 4-5 měsíců aplikace
✓ dermatologicky testováno
✓ bez vedlejších účinků
✓ nedochází k zabarvení v místě nanášení
✓ ultimativní efekt dlouhých řas!

http://booster-na-rasy.cz