Revitalash Advanced Eyelash

Řasové sérum Revitalash Advanced Eyelash

Tajnou zbraní pro přirozeně plné řasy je řasové sérum Revitalash Advanced. Pomocí řasového séra může každá klientka získat nejen bohaté řasy, ale i oslnit úchvatným pohledem modelky. Řasové sérum Revitalash Advanced Eyelash je americkým prodejním šlágrem č. 1 a nejoblíbenějším produktem v oblasti řasových sér.

Účinek řasového séra Revitalash Advanced Eyelash je zcela jasně definován. Prostřednictvím pravidelné aplikace se obsažené látky nanášejí přímo ke kořínkům, díky čemuž vlastní řasy vypadávají o poznání později a nové, silné řasy naopak podstatně rychleji dorůstají.  Tento efekt je kontrolován speciálním účinným komplexem obsaženém v řasovém séru.  Pevné kořínky zajišťují silné řasy, které navíc dorůstají do mnohem větší délky. Dorůstající řasy jsou prokazatelně o 25% delší než přirozeně rostoucí řasy. Kromě delších řas se mohou spotřebitelky radovat hustších řas díky jejich zvýšenému počtu. Díky vyživeným řasám se totiž stimuluje i růst nových řas.

První okamžiky blaženosti z krásnějších řas se dostaví již po dvou týdnech, kdy si všimnete prvních výraznějších změn. První opravdu viditelné výsledky se dostavují obvykle po čtyřech týdnech. Po šesti týdnech jsou řasy již podstatně hustší a po osmi týdnech ošetření je docíleno konečného výsledku pomocí řasového séra Revitalash Advanced Eyelash.

Řasové sérum Revitalash Advanced Eyelash – složení

Řasové sérum Revitalash Advanced Eyelash je tvořeno viskózní kapalinou, která se nanáší na kořínky. Přitom se uvolňují účinné látky ovlivňující konečný výsledek.

Hlavní součástí řasového séra je voda. Kromě toho je zde zpracována malá část látky bimatoprost, která se rovněž pravidelně používá v očním lékařství.

Řasové sérum Revitalash Advanced Eyelash – cena

Revitalash Advanced Eyelash se nabízí v malé lahvičce o objemu 3,5 ml spolu s kartáčkem. Řasové sérum lze pořídit za necelých 100 eur.

Řasové sérum Revitalash Advanced Eyelash – vedlejší účinky

V podstatě nejsou známy žádné vedlejší účinky. Na druhou stranu je však nutné aplikovat řasové sérum přesně podle pokynů v příbalovém letáku. Citlivé osoby však mohou pocítit lehké zarudnutí a podráždění v očních partiích. Pokud by k takové situaci došlo, stačí jednoduše ukončit aplikaci a dát si nějakou dobu pauzu. Pokud by nenastalo zlepšení, bylo by namístě vyhledat očního lékaře. Většinou však k žádným vedlejším účinkům nedochází, nicméně účinná látka bimatoprost může vyvolat bolesti hlavy či škrábání v očích.

Řasové sérum Revitalash Advanced Eyelash – aplikace

Revitalash Advanced Eyelash tvoří malá lahvička s řasovým sérem a kartáčkem. Pomocí kartáčku se substance vyjme, otře o okraj flakónku, dokud nezůstane jen množství potřebné na jednu aplikaci. Substance se  pomocí kartáčku nanese na vnější okraj počátku řas jako tekutá oční linka. Ideálně ve večerních hodinách, kdy jsou oči i obličej odlíčené. Pro opitmální výsledky postačí jedno přetření štětečkem večer.

První zlepšení lze pozorovat již po dvou týdnech, kdy  řasy vypadají mnohem zdravěji a svěžeji. Lepší růst lze porozovat po prvních čtyřech týdnech a po osmi týdnech je dosaženo cíle. Výsledkem jsou prodloužené a hustší řasy. Aby zůstal výsledek zachován natrvalo, je možné sérum používat v intervalu jednou za dva dny pro osvěžení. Výsledek zůstane zachován jen tehdy, budete-li sérum používat i nadále.