Refectocil Beautylash

Řasové sérum Refectocil Beautylash

Ne pokaždé bývá matka příroda natolik štědrá, aby nám dopřála krásné a dlouhé řasy. Pomocí řasového séra Refectocil Beautylash ji však lze úspěšně obelstít a dopomoci všem ženám k úchvatnému pohledu. V průběhu let řasy čím dál více ubývají, což nezáleží na věku, ale i na každodenních okolnostech. Každý den se řasy ošetřují řasenkou, aby se tak vykouzlil nádherný objem. Ženy večer navíc používají částečně agresivní odličovací prostředky, aby odstranily šminky a každodenní nečistototy. Právě v důsledku odličování a čištění se mohou řasy rychle lámat. Každodenní zátěž na řasy  útočí a ty již nemohou dorůstat v plné síle. Pomocí séra Refectoil Beautylash se nyní může každá žena pochlubit hustým závojem řas, a to zcela bez každodenní nutnosti použití agresivních líčidel.

Řasové sérum Refectocil Beautylash – složení

Řasové sérum Refectocil Beautylash používá  olej z trsovníku lékařského (Black Sea Rod Oil), což je druh korálu z čeledi trsovníkovitých. Tento olej má prokazatelně aktivovat růst vlastních řas.  Vědci zjistili, že bioaktivní látky, které jsou v řasovém séru obsaženy, se mají postarat o to, aby se růstová fáze řas mohla výrazně prodloužit. Kromě toho tento korál dokáže zajistit, že řasy podstatně méně vypadávají. Účinná látka začíná působit již u konečků, kde začíná růst. Ošetřením řasovým sérem dodávají kořínky řasám účinné látky, čímž dochází k jejich stimulaci. Výsledek je jednoznačný, neboť  řasy jsou delší, hustší a proces vypadávání se eliminuje.

Řasové sérum Refectocil Beautylash – cena

Řasové sérum lze v obchodě zakoupit za cenu  60,00 eur a výše. Navzdory vysoké ceně je Refectocil Beautylash velmi vydatný a lze jej dlouho používat. Při nákupu je pokaždé vhodné přečíst si důkladně obsah a složení přípravku, neboť většinou jsou to jednotlivé složky, co ovlivňuje výši skutečné ceny.

Řasové sérum Refectocil Beautylash – vedlejší účinky

Klinické studie prokázaly, že ve vzácných případech byla zaznamenána kožní podráždění. Tyto iritace však mohou vyvolávat i jiné kosmetické produkty. Přesto by se mělo v případě těhotenství od aplikace upustit, neboť dosud nejsou známy žádné výsledky testů ani studie v souvislosti s graviditou. Důkladné pročtení si návodu v příloze je však naprostou nezbytností.

Řasové sérum Refectocil Beautylash – účinek

Aby se dosáhlo optimálního výsledku, je nutné, abyste řasové sérum nanášely denně. Nejlepší dobou je čas po večerním odlíčení. Tehdy je oční partie zbavena šminek a ostatních látek a sérum může optimálně fungovat. Pomocí štětečku se sérum tahem nanese oční partii víčka. Řasové sérum se musí několik minut nechat vstřebat a následně je možné pokračovat v hygieně. Plného účinku lze dosáhnout pouze za předpokladu každodenní aplikace.

První viditelné výsledky lze pozorovat po čtyřech týdnech, kdy řasy působí zdravějším a silnějším dojmem. Konečný výsledek bývá patrný po 10 týdnech. Jakmile je dosaženo finálního výsledku, je nutné aplikaci zredukovat. Zpravidla stačí nanášet sérum každý druhý až třetí den pro zachování skvělého výsledku.