M2 Beauté Lashes

Řasové sérum M2 Beautè zajišťuje krásné a husté řasy během několika málo týdnů. Přirozeně krásné řasy již díky řasovému séru nebudou problém. Efektivní účinné látky řasového séra pronikají hluboko do kořínků řas a posilují je zevnitř. Dochází ke stimulaci růstu řas a ke zlepšení jejich stavu. Díky tomu jsou řasy silnější, houstnou a nemohou se tak snadno a rychle lámat.


Základní věci, které byste o řasách měla vědět

V zásadě bývají řasy na spodním víčku dlouhé 8 milimetrů a na horním víčku asi 12 milimetrů. Po přibližně dvou měsících je růstová fáze řas u konce a nastává fáze klidu. Asi o 100 až 150 dní později řasy vypadávají.

Pět složek řasového séra

Obsah řasového séra je tvořen pěti jednotlivými sekvencemi, které spolu vytváří husté a dlouhé řasy. MDN představuje účinnou látku, která byla vlastně vyvinuta v kosmetice. A právě v oční medicíně nachází časté uplatnění. Léčí se jím známé onemocnění zeleným zákalem neboli glaukomem. Pomocí MDN se prodlužuje růstová fáze řas, díky čemuž mohou řasy přirozeně houstnout. Pro posílení řas je zde biotin. Biotin je jen jiné označení pro vitamin B7. Ten se stará o to, aby se vypadávání co nejvíce zpomalilo a řasy stihly nabrat sílu. Za hebkost a to, aby řasy dobře vypadaly, zodpovídá známá kyselina hyaluronová. Pevnost a zvýšenou elasticitu řas mají na starosti hned dvě složky – hydrolizoané glykosaminoglykany, krátce označované jako GAG a Prodew300. Vážou na sebe vlhkost, kterou absorbují.

Cena řasového séra

Při ceně necelých 100 eur se názory rozcházejí. Zákaznice jsou rozdílných názorů, přičemž největší část klientek pokládá cenu za naprosto oprávněnou. Pokud uvážíme konečný výsledek. V podstatě lze říci, že se sérem vystačíme bez problémů půl roku, zatímco jsou náklady na řasenku a jiné produkty už dávno pryč.

Vedlejší účinky

Pokud se M2 Beauté Lashes aplikuje správně, nejsou známy žádné vedlejší účinky. U některých zákaznic se objevila zarudnutí a podráždění.  To se však stává pouze u velmi citlivé pleti.


Aplikace

Nejlepší možnost aplikace nabízí večerní hodiny. Jakmile ukončíte večerní proces čištění pleti a pleť je zbavena zbytků líčení a řasenky, můžete začít nanášet sérum M2 Beauté Lashes. Řasové sérum však má smysl aplikovat pouze na koříncích řas. Aplikace řasového séra by se mělo provádět jedenkrát denně.

Přesnou dobu aplikace nelze přesně zjistit, neboť řasy vypadávají pravidelně. V zásadě lze sérum M2 Beauté Lashes aplikovat až po dobu 8 týdnů. Po jejím uplynutí je dostačující provádět ošetření řas pouze dvakrát až třikrát týdně, aby zůstal výsledný efekt zachován.

Kompletní ukončení aplikace není vhodné, neboť dalším osvěžením získají řasy jistý typ pečujícího programu. Alergici by měli při aplikaci řasového séra zachovávat běžnou obezřetnost, jelikož sérum obsahuje alergeny.

Závěr:

Řasové sérum M2 Beauté Lashes s cenou 100 eur sice nepatří mezi nejlevnější, ale stojí za to. Velké množství obsažených a pečujících látek se dokáže dlouhodobě postarat o nádherné, dlouhé, ale i husté řasy. Na začátku  je denní způsob aplikace absolutní nebzytností. Po osmi týdnech se však cena začíná opět vyplácet, protože k osvěžení dosaženého účinku postačí aplikace už jen 2x až 3x týdně.