Řasové sérum Luxury Eye Lash

Řasové sérum Luxury Eye Lash

Řasové sérum  Luxury Eye Lash je vysoce účinným sérem na růst řas bez prostaglandinu. Obsahuje kosmetickou látku na růst řas bez prostaglandinu. Sympeptide® XLash. Řasy během několika málo týdnů výrazně zhoustnou, prodlouží se a zesílí. Řasové sérum Luxury Eye Lash je díky obsaženému gelu z Aloe vera výjimečně dobře snášeno.

Develle Luxury Eye Lash řasové sérum  s Aloe vera pro vlastní trvale dlouhé, plné a krásné řasy přírodní cestou.

Obsah / Ingredience:

Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis Gel, Propylene Glycol, Myristoyl Pentapeptide-17, Panthenol, Phenethyl Alcohol, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Alcohol denat., Phenylisohexanol, Lactic Acid

Způsob působení

Řasové sérum od Develle Premium Cosmetics představuje vysoce účinné sérum na růst řas s pečujícím účinkem Aloe vera. Kosmetická účinná látka X-Lash bez prostaglandinu byla speciálně adaptována  z oční medicíny pro kosmetické využití. Sérum stimuluje řasové kořínky a způsobuje na jedné straně jejich prodloužení, na straně druhé má za následek větší hustotu řas. Při pravidelné a správné aplikaci dosáhnete již po 4 – 6 týdnech nejen delších, ale i mnohem silnějších a hustších řas.

LUXURY EYE LASH – řasové sérum extratřídy!

✓ jedinečná, vysoce účinná a pečující kombinace účinných látek s ALOE VERA
✓ viditelné výsledky již po 4 týdnech aplikace
✓ 4 ml vystačí zhruba na 4-5 měsíců aplikace
✓ dermatologicky testováno
✓ prémiová kvalita
✓ nejsou známy žádné vedlejší účinky
✓ žádné zbarvení v místě nanášení
✓ ultimativní efekt dlouhých řas!