Lash Brow Activating Serum

Řasové sérum Lash Brow Activating

Synouvelle je jedním z rakouských výrobců kosmetických přípravků, který vyvinul sérum Lash Brow Activating. Preparát obsahuje komplex inovativních látek a je vysoce koncentrovaný. Tyto látky prokazatelně stupňují proces růstu řas a obočí. Kromě toho slouží tento produkt jako prevence před předčasnou ztrátou chloupků. Výsledkem jsou pevné, husté, objemné a dlouhé řasy I obočí. Větší hustota chloupků bude výrazně patrná, jakmile se účinek řasového séra rozvine. Malý štěteček k nanášení je součástí obsahu lahvičky. Sérum Lash Brow Activating lze zakoupit v kadeřnictvích, na internetu nebo ve zkrášlovacích studiích . S průměrnou cenou pohybující se okolo 90 eur spadá jedna lahvička řasového séra do vyšší cenové kategorie.

Čím je Lash Brow Activating sérum výjimečné

Zásadním bodem je dobrá snášenlivost séra vůči pokožce. Tuto vlastnost speciálně testují dermatologové v laboratoři. Co v takovém případě stojí za zmínku, je okolnost, že ženy s permanentním make-upem mohou sérum rovněž neomezeně používat. Stane-li se, že se sérum nedopatřením dostane do oka, mělo by se neprodleně vypláchnout vodou. Může se stat, že se následně dostaví alergická reakce. V takovém případě je nutné nanášení séra zastavit a konzultovat situaci s lékařem. Doporučujeme, aby těhotné ženy od používání séra raději upustily, neboť dosud neexistují relevantní studie. Sérum obsahuje prvotřídní složky, které se postarají o rychlý účinek. Průměrná životnost obočí a řas se zpravidla pohybuje mezi třemi až čtyřmi měsíci. Pomocí tohoto řasového séra lze toto rozpětí významně prodloužit. Sérum Lash Brow Activating Serum se jednoduše nanáší pomocí příslušného štětečku, který je součástí balení.  Aplikace přípravku je tak opravdu jednoduchá. V prvním okamžiku se může cena za řasové sérum jevit jako poměrně vysoká. Je však třeba vzít v úvahu, že se jedná o luxusní zkrášlující přípravek s vynikajícím účinkem a dlouhou použitelností. Vzhledem k tomu, že jej stačí nanášet pouze jednou denně, je rovněž velmi úsporné.

Proč není sérum Lash Brow Activating vůbec drahé?

U tohoto řasového séra  jsou investice poměrně výhodné, protože v měsíčním přepočtu Vás sérum vyjde na pouhých 7 eur měsíčně. Obsah jedné lahvičky řasového séra činí 5 ml. Tekutina se nanáší aplikátorem, který je připevněn k uzávěru. Objem 5 ml řasového séra vystačí na jeden rok, protože se sérum Lash Brow Activating nanáší pouze jednou denně. Preparát lze používat nikoliv pouze na řasy, ale i na obočí, což je dozajista výhodou navíc. Produkty ostatních výrobců tuto kombinaci nejsou schopni nabídnout, vždy se jedná buď o výlučně řasové sérum, anebo je sérum možné používat pouze na obočí.

Efektivní účinek řasového séra

První účinek bývá patrný již po zhruba  2 týdnech. Dochází k silné redukci vypadávání řas a obočí, díky čemuž řasy působí hustším a plnějším dojmem. Účinek se při pravidelné aplikaci Lash Brow Activating zesiluje po šesti až osmi týdnech. Konečného výsledku bývá dosaženo zhruba po třech měsících.

Spokojené zákaznice

Uživatelky byly se sérem Lash Brow Activating  velmi spokojené, a sice jak, co se týče jednoduché aplikace, tak i dobrého poměru mezi cenou a výkonem. Jednoduché nanášení  řasového séra  a silné řasy byly dalšími důvody ke spokojenosti.