Řasové sérum Beautylines

Řasové sérum Beautylines

Objemné řasy přirozenou cestou – řasové sérum Beautylines to umožní

Objemné řasy zajišťují jedinečný pohled. To je fakt. O fatálním pohledu zpoza neproniknutelných řas sní mnoho žen, které příroda takovými řasami neobdařila. V současné době však některé kosmetické společnosti nabízejí takzvaná řasová séra, která by měla zajistit krásnější a především objemnější řasy. Na základě nejrůznějších složek dochází ke stimulaci řas. Ty rostou rychleji, jsou silnější a řasy navíc získají i pěknou tmavou barvu. Jen po několika týdnech aplikace řasového séra jsou vidět první výsledky. Výsledkem jsou delší řasy bez řasenky. Pomocí řasového séra Beautylines mohou všechny ženy ukázat objemné řasy.

Panthenol pro povzbuzení pogmentace a stimulace růstu

Účinné růstové látky, které se do řasového séra Beautylines zapracovávají, se díky svým schopnostem postarají o skvělé výsledky již po několika málo týdnech. Přitom je hlavní součástí řasového séra Beautylines růstová látka panthenol. Panthenol je všeobecně známý jako vitamín B a v kosmetickém průmyslu se mu říká i vitamín krásy. Pravidelné používání panthenolu podporuje zejména barevnou pigmentaci řas a současně stimuluje růst. S pomocí panthenolu mohou řasy dorůstat nejen do mnohonásobně větší délky, ale jsou také mnohem objemnější.

Řasové sérum od Beautylines navíc obsahuje aminokyseliny a Aloe barbadensis. Prodew 500 se řadí k aminokyselinám. Aminokyseliny chrání malé řasy. Účinná růstová látka Prodew 500 navíc hydratuje a uzavírá povrch řas. Aloe barbadensis je rostlinou, která je již po staletí ceněna jako zdroj zdraví a krásy. Právě Aloe obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto růstové složky synergicky způsobují jedinečný růst řas.

8,50 eur měsíčně nebo škodlivá řasenka – růst řas se vyplácí

Lahvička Séra na prodloužení řas Beautylines obsahuje 6ml tekutiny. Tento obsah vystačí přibližně na jeden rok, přičemž aplikátor zajistí perfektn dávkování. Jeden flakón o objemu 6 ml  stojí zhruba 95,00 eur, tato cena se vška může měnit v závislosti na poskytovateli. Některé internetové obchody nabízejí pravidelné akce, kde je možné získat řasové sérum Beautylines levněji. V přepočtu na jeden rok stojí řasové sérum měsíčně právě 8,5 eur. Tudíž o poznání méně než značková řasenka, kterou je třeba nanášet denně, a která navíc řasy oslabuje a poškozuje.
Vedlejší účinky

V řasovém séru Beautylines je obsaženo mnoho přírodní látek. Proto nejsou známy žádné vedlejší příznaky. Přesto by měly těhotné ženy od aplikace řasového séra Beautylines upustit, neboť o něm dosud není k dispozici dostatečné množství studií. Také alergici by si měli před zahájením aplikace sérum Beautylines nejprve vyzkoušet na některém méně viditelném místě vnitřní straně paže.

Plusové body:

  • řasy budou až o  45 Prozent delší
  • neuvěřitelně vydatné (vystačí až na jeden rok)
  • optimální snášenlivost vůči pleti


Mínusové body:

  • nebyly zjištěny žádné negativní vlastnosti

Husté řasy na přírodní bázi – s pomocí řasového séra Beautylines

Plné řasy jsou hlavním předpokladem pro hluboký a fascinující pohled. O takových očích sní mnoho žen, které příroda tak krásnými řasami neobdařila. V současné době však nabízí mnoho výrobců kosmetiky takzvaná řasová séra, která by se měla v první řadě postarat o plnější řasy. Nejrůznější účinné látky způsobují stimulaci kořínků řas. Jako výsledek této stimulace rostou řasy nejen rychleji, ale také mnohem méně vypadávají. Řasy navíc získají sytou tmavou barvu. Po pár týdnech aplikace řasovým sérem jsou vidět první výsledky.  Očekávat lze navíc výsledek v podobě delších řas bez mascary. S pomocí řasového séra  Beautylines může díky fantasticky objemnými řasami oslnit  každá žena.

Panthenol pro stimulaci růstu a podporu pigmetace

Substance pro růst řas, které jsou obsaženy v řasovém séru Beautylines, mají za následek prvotřídní výsledky již po několika týdnech.  Hlavní součástí řasového séra Beautylines je přitom účinná látka panthenol. Všeobecně známý je panthenol rovněž jako vitamin B a používá se hlavně v kosmetické oblasti jako vitamín krásy. Systematické používání panthenolu stimuluje speciálně barevnou pigmentaci řas a současně podporuje růst. Řasy budou díky panthenolu nejen o pořádný kus delší, ale získají i větší objem.

Řasové sérum Beautylines obsahuje bez ohledu na to aminokyseliny a Aloe barbadensis. Malé řasy budou chráněny díky aminokyselinám, k nimž patří speciálně Prodew 500. Prodew 500 má nezávisle na tom za úkol zacelit povrch  řas a zásobovat je vláhou. Aloe barbadensis je naproti tomu rostlinou, která již dlouhou dobu nachází uplatnění jako léčivá a zkrášlující bylina. Právě Aloe obsahuje celou řadu minerálů, vitamínu a stopových prvků. Neobyčejně kvalitní řasové sérum  vděčí za svou účinnost v neposlední řadě právě těmto látkám.

8,50 eur měsíčně za řasové sérum, místo škodlivé řasenky

Lahvička řasového séra Beautylines obsahuje 6 ml tekutiny. Ke každému balení je přiložen aplikátor, který umožňuje optimální dávkování. Z tohoto důvodu vystačí jedna lahvička zhruba na jeden rok. Náklady na řasové sérum bývají – vždy v závislosti na nabídce –  velmi rozdílné. V průměru lze však 6 ml sehnat za 95,00 eur. Řasové sérum Beautylines bývá opakovaně k dostání na nejrůznějších online shopech v rámci slevových akcí za poměrně příznivou cenu. V přepočtu na jeden rok nestojí řasové sérum Beautylines měsíčně více než 8,50 eur. Sérum je tedy výrazně výhodnější než řasenka čelního výrobce, kterou ženy používají prakticky denně, a která řasy nejen oslabuje, ale dokonce jim škodí.

Mohou se objevit vedlejší účinky?

Jelikož řasové sérum Beautylines obsahuje řadu přírodních složek, k projevům vedlejších účinků prakticky nedochází. Během těhotenství by však ženy měly od používání séra Beautylines raději upustit,  protože o něm dosud není vypracován dostatek studií. Rozumné je rovněž, pokud si alergici nejprve sérum vyzkouší na vnitřní straně horní paže nebo na jiném, méně viditelném, místě.