Aphro Celina Eyelash

Řasové sérum Aphro Celina Eyelash

Byl proveden bezpočet zkoumání, v jejichž rámci se testovala ta nejlepší řasová séra. Řasové sérum Aphro Celina Eyelash vždy patřilo k přípravkům s velmi dobrým ohodnocením. Ke kritériím pro udílení míst  nepatřila pouze kvalita  séra a poměr ceny a výkonu, ale i spokojenost zákazníků. Dále byla testována jednoduchost aplikace řasového séra a samozřejmě i snášenlivost vůči pleti. Řasové sérum Aphro Celina Eyelash dokázalo ve všech těchto kritériích obhájit svou pozici vůči konkurenčním produktům.


Plusové body

 • přirozený vzlhled vlastních řas
 • příznivá cena
 • žádná omezení sportem, saunou či vodou
 • rychlé nanášení
 • nádherný objem

Mínusové body

 • nebyly shledány žádné

Používání

Odpovídající pokyny k užívání jsou k dispozici na každé krabičce. V zásadě by se měly tyto pokyny pokud možno co nejdůsledněji dodržovat, aby byl možný celkový efekt řasového séra. Obecně platí, že aplikace by měla probíhat pokaždé večer. Před ošetřením řasovým sérem  Aphro Celina Eyelash je žádoucí očistit oblast očí od make-upu. K tomu je nejvhodnější vatový tampón a čistící pleťová voda. Teprve, jakmile je pleť zcela suchá, smí se začít s vlastní aplikací. Nadbytek řasového séra otřete pomocí malého kartáčku o okraj flakónku. Čistým tahem pak přejeďte aplikátorem opatrně od vnitřnímu k vnějšímu koutku. Je dobré si uvědomit, že linie tahu se nachází přesně na okraji očního víčka. Pouze takto mohou řasové kořínky dobře přijímat obsažené látky.  Aby vše mohlo probíhat hladce, je zapotřebí několika cvičných pokusů. Ale po pár dnech se většinou vše daří bez obtíží. Klidná a pevná ruka bývá logicky výhodou. Řasové sérum by se mělo v každém případě nechat  působit 10 minut. Pouze tímto způsobem mohou být všechny složky  dobře absorbovány. Pomocí čistící vody je možné sérum následně setřít. Optimální výsledek je zaručen pouze za předpokladu každodenního opakování této procedury. Co se týče zjevného úspěchu, lze tento zpravidla pozorovat po zhruba čtyřech až šesti týdnech. V zásadě se doporučuje osmitýdenní aplikace. Dalšímu používání  řasového séra Aphro Celina Eyelash nelze nic namítat. Aplikace je pak dostačující už jen každé dva až tři dny. Tím je v každém případě zaručen trvalý úspěch.

Účinek

K posílení řas dochází již od kořínků. O to se starají přírodní složky séra. Řasové sérum Aphro Celina Eyelash se vstřebává do kořínků a způsobuje tak silnější růst řas.  Kromě toho probíhá oddálení, respective prodoužení fáze vypadávání. Řasy zpravidla vypadávají nejpozději po 150 dnech. Řasové sérum má však vlastnost tuto fázi prodlužovat. Díky tomu mohou dorůstající řasy stihnout dosažení většího objemu. Kromě toho rostou řasy rychleji a ve výrazně větší síle než před aplikací řasového séra. Řasy navíc získají i intenzivní zbarvení, které Váš pohled učiní oslňujícím stejně, jako u filmových hvězd.

Obsažené substance

 • Biotion
 • Protein
 • Kyselina hyaluronová
 • Extrakt z kořene ženšenu
 • Glycerin
 • Panthenol

Díky speciálnímu složení obsažených substancí se efekt ještě zlepší.

Závěrečné shrnutí

Řasové sérum Aphro Celina Eyelash dokázalo během nejrůznějších produktových testů nasbírat moho plusových bodů. V první řadě za dobře patrný výsledek, na straně druhé byla silným argumentem, proč si sérum pořídit, cena ve výši 45 eru. Řasy byly již během prvního měsíce výrazně hebčí a plnější. Kromě toho získaly nádherný lesk. Po ukončení ošetření mohl každý vidět slibné výsledky.